Inwestycja jest kolejnym etapem rewitalizacji placu umożliwiającym bezpieczne podejmowanie aktywności rekreacyjno – kulturalnych w Kolnie.
Wykonawcą prac jest Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Kolnie. Miejska spółka wykona usługę za 989 tysięcy zł. Na terenie wokół stadionu powstaną przede wszystkim miejsca parkingowe.
- Zakres zamówienia dotyczy w szczególności: wykonania nawierzchni utwardzonych, budowy instalacji kanalizacji deszczowej, usunięcie karp drzew kolidujących z inwestycją, budowy oświetlenia zewnętrznego, wykonania elementów małej architektury. W ramach realizacji zamówienia do obowiązków wykonawcy należy dowiązanie i dopasowanie wykonywanych robót do elementów małej architektury i obiektów zrealizowanych w etapie I inwestycji tj. w szczególności kolorystyki nawierzchni - czytamy w specyfikacji przetargowej.
Koniec prac remontowych zaplanowano na październik 2021 roku. Projekt jest współfinansowany ze środków UE.
Przypomnijmy, że jest to kolejny etap zagospodarowania placu przy stadionie miejskim. Tym razem mniejszy nacisk zostanie położony na teren zielony i zamontowanie małej architektury. Powstaną za to miejsca parkingowe. W ubiegłym roku zagospodarowano już znaczną część terenu przy zabytkowej lokomotywie. Głównym wykonawcą był również PUK w Kolnie.
Lipa10:42, 21.05.2021
A kto taką lipę od y e bał przy wojska polskiego 67 ??? parking dla wybrańców? Najpierw płytki na podłodze i grysik na ścianach położyli teraz parking pod nosem ha ha a co z resztą mieszkańców bloku?
Marek10:25, 22.05.2021
A to mało jest miejsc parkingowych w pobliżu?
Pytanie13:49, 21.05.2021
Dlaczego bramka od strony sikorskiego prowadząca na na stadion jest stale zamknięta. Niejednokrotnie widziałem dzieci przechodzące górą. Czy otworzą wtedy gdy dojdzie do jakiegoś wypadku?
G22:10, 21.05.2021
Za komuny też często była zamknięta, więc to taka świecka tradycja kolneńska.
Pozostałe komentarze
szkolny jaś11:00, 22.05.2021
no pewnie, jeszcze więcej tych drzew wyrąbcie, przecież jak powszechnie wiadomo tlen szkodzi, dziękujemy panie burmistrzu za troskę o nasze zdrowie
Janek13:34, 22.05.2021
Mam nadzieję, że chodzisz pieszo i żadne z tych miejsc nie będą Ci potrzebne
Drwal14:55, 25.05.2021
I dobrze. Wyciąć wszystkie. Nie wiem po ca w parku te karakany zostawili zamiast zasadzić nowe
Ludzie16:45, 22.05.2021
Wieczne narzekania na innychw każdym domu po dwa samochody a czasami i więcej, parkują na trawnikach wiec trzeba wycinać drzewa i budować parkingi bo ciagle przybywa samochodów . To niech każdy zacznie zmiany od swojej rodziny s nie ciagle wytyka ze wszystko żle . Co s naród
Człowiek19:13, 22.05.2021
Trzeba odpuścić id o to m nie dogodzisz ?? najwięcej krzyczą nic nie robią a i jutro w pierwszej ławce w kościele
Kibic09:04, 23.05.2021
Ten portal schodzi na psy.
Wiecznie odgrzewane kotlety z sesji rady miasta. A Żwiro z Pszczółkiem zachlali, że nie ma nic o wygranej naszego Orła w Łomży.
hary09:16, 23.05.2021
A to na pewno robi PUK? Pewnie ma podwykonawcę...
Zenon 10:33, 23.05.2021
Mam nadzieję że nie będzie tam żadnych drzew tylko jakże modny i nowoczesny beton. Zdecydowanie za dużo zieleni w tym mieście
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Nowa miejska instytucja dla najmłodszych
Ponoć zapisano tyko 16 dzieciaków i dlatego ponawia się zapisy. Ile miejsc jest w tym żłobku ? Z jakich środków Burmistrz będzie finansował ten żłobek? Do tej pory wszystkie maluchy mieściły się w żłobku prywatnym za podobne opłaty.
maluch
19:34, 2026-06-25
Wiszowaty: taka nadwyżka budżetowa to anomalia
To tak spać z kobieto /źono i nie widzieć kochanka po środku. Taki afera ala mały trzaskoski. Poki daje prace swoim jest ok.
Majk
18:51, 2026-06-25
Jakie decyzje podjęli radni z Kolna?
Po co oni sobie przyznają te śmieszne absulatoria? Żeby sami siebie utwierdzali w swoim reżimie? Przecież nikt im tego koryta do następnych wyborów nie odbierze. Serio nie mają ważniejszych spraw? Za parę dni Kolno wraca do średniowiecza bo znowu ciepłej wody w 2026roku nie będzie, tak drodzy państwo nie w 1845 tylko w 2026! Przegłosowali sprawozdanie finansowe za 2025, a co mieli innego zrobić, ile wydali tyle wydali ile ściągnęli tyle ściągnęli nad czym tu głosować? I jeszcze ten bezczelny radny który radnym być nie powinien i pobiera diety złożył skargę🤣🤣🤣🤣🤣 Ta rada to przykry żart.
Obskarżyciel
18:15, 2026-06-25
Radny komentuje Raport o stanie Powiatu Kolneńskiego
To ten co mu wszystko można?
Zabiele
16:36, 2026-06-25