Przy ulicy Księcia Janusza pojawiły się w tym tygodniu dwie wiaty przystankowe. Posłużą mieszkańcom korzystającym z komunikacji publicznej. Koszt całkowity dostawy i montażu wyniósł 20 910 zł. Wykonawcą jest firma Sopel z województwa kujawsko-pomorskiego.
W marcu radni określili warunki korzystania z przystanków przez operatorów i przewoźników wykonujących regularne przewozy osób w publicznym transporcie zbiorowym.
Warunkiem niezbędnym do korzystania z przystanku komunikacyjnego jest posiadanie zgody Burmistrza Miasta Kolno.
Przewoźnik musi między innymi zobowiązać się do podania do publicznej wiadomości rozkładu jazdy oraz każdorazowego powiadamiania zarządzającego przystankiem o zamiarze zmiany rozkładu jazdy, w szczególności w przypadkach dotyczących zmiany godzin i dni kursowania.
Sposób zamieszczenia rozkładu jazdy na przystanku należy uzgodnić z jego zarządcą. Zabrania się umieszczania na przystanku komunikacyjny innych informacji niż te, które dotyczą rozkładu jazdy. Korzystanie z przystanku może odbywać się wyłącznie w celu realizacji regularnych przewozów osób (wsiadanie i wysiadanie pasażerów).
mieszkanka13:29, 13.05.2020
Dziękuję radnemu Andrzejowi Szymańskiemu .Burmistrz to nawet chyba nie wiedział,że te wiaty stawiają.
do mieszkanki16:53, 13.05.2020
Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
.14:21, 13.05.2020
Przystanki za ponad 20 tyś. a nawet całej ławki nie założyli tylko pół
Pozostałe komentarze
g13:38, 13.05.2020
A nie można było betonowych postawić? te długo pewnie nie przetrwają
Andrzej08:35, 14.05.2020
Tak trzymaj to coś to miasto zrobi. Bo burmistrz już w niczym się nie orientuje. Żyje w innym klimacie i innym świecie. Musisz cały czas nawet o głupotę pytać na posiedzeniu rady to z urzędu ktoś inny usłyszy i to sprawę załatwi. Na burmistrza nie licz bo jest jak pisałem wszelkiej on żyje innym życiem nie kolneńskim.
Jl20:02, 14.05.2020
Za taką cenę to i ja postawię A nawet i za połowę . Za co to sąd tyle kasy .
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu kolniak24.eu. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Kolnianie bawią się na festynie miejskim
Najważniejsze jest żeby tupało do nocy po całym Kolnie... olać rodziny z dziećmi.. najwazniejsze żeby patola dobrze się bawiła
Jestem za Kolnem.
22:43, 2026-06-27
Kolnianie bawią się na festynie miejskim
A w mieście to nie wiedzą co to jest cisza nocna..?
Mam juz dosc Kolna
22:41, 2026-06-27
Mieszkanka Kolna o przystanku widmo
Nie ma autobusu do Olsztyna tyna więc nie ma przystanku a radny obiecał ze poszła petycja do burmistrz i cich o tak się wszystko załatwia z dużej burzy mały deszcz niedługo wybory znowu będą obiecać a my uwierzymy
5555
22:31, 2026-06-27
Włodarz tłumaczy, że dokonano także wyceny gruntów
To tak się traktuję ludzi biednych.A dlaczego oni nie mają podciągnięto ogrzewania miejskiego?Ci ludzie palą w piecach i chyba muszą gdzieś trzymać opał.Ich bloki nie różnią się od tych socjalnych i jeszcze podkłada im się kłody.A miasto nie może sprzedawać im tego za przysłowiową złotówkę.Robicie place zabaw za 2 miliony. Trochę dobroci dla tych mieszkańców a dobro podwójne powraca.Targowica jest dużym placem tam można postawić blok socjalny.
Tomek
21:57, 2026-06-27