Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Menedżer Zespołu Sprzedaży

Data dodania: 2024-06-20 16:58:50 ID: 27180

[email protected]

Twój zakres obowiązków:
- Rozwój - zaczniesz od szkolenia i wdrożenia, które będą obejmować: pozyskiwanie klientów, udział w spotkaniach i realizację celów sprzedażowych
- Budowanie własnego zespołu sprzedażowego – w kolejnym etapie będziesz odpowiadać za rekrutację i wdrażanie do pracy nowych Doradców Ubezpieczeniowych
- Wsparcie członków zespołu w osiąganiu celów biznesowych poprzez: motywowanie, organizację szkoleń i monitorowanie pracy
- Dbanie o relacje biznesowe z klientami, których dobrze już znasz
- Ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej – w naszej firmie stale uczysz się czegoś nowego

Nasze wymagania:
-Doświadczenie w sprzedaży i/lub prowadzeniu zespołu
-Profesjonalne podejście do wykonywanych obowiązków – systematyczność i odpowiedzialność za powierzone zadania
-Umiejętność sprawnego zarządzania czasem pracy (to nasza codzienność!)
-Wysoko rozwinięte kompetencje miękkie – przydadzą Ci się w kontaktach międzyludzkich
-Chęć rozwoju i systematycznego pogłębiania wiedzy
-Wykształcenie min. średnie
-Prawo jazdy kat. B – znacznie ułatwi Ci pracę
-Znajomość social media i zainteresowanie aktualnymi trendami rekrutacyjnymi będzie dodatkowym atutem

To oferujemy:
-Jasna ścieżka kariery – rozwiniesz się w kierunku samodzielnego menedżera
-Uczestnictwo w autorskiej Akademii GoTalent
-Profesjonalny system szkoleń menedżerskich
-Kompleksowe wdrożenie – od początku otrzymujesz wsparcie doświadczonego dyrektora
-Współpraca z ekspertami w dziedzinie ubezpieczeń
-Wieloskładnikowe wynagrodzenie (wsparcie finansowe, prowizje, premie i inne) – masz realny wpływ na wysokość dochodów

Wiele zależy od Ciebie:
- Decydujesz o czasie i trybie swojej pracy
- Masz realny wpływ na swoją ścieżkę kariery – podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, które pomogą Ci w rozwinięciu skrzydeł
- Regulujesz poziom swoich zarobków - docelowo, wraz z rozwojem w strukturach, realizując zakładane aktywności i plan sprzedażowy, możesz uzyskać wynagrodzenie na poziomie kilkunastu tysięcy miesięcznie