Zamknij

Debiut lekkoatletów KOKiS w Mońkach

10:15, 30.04.2024 Źródło: KOKiS Aktualizacja: 13:21, 30.04.2024
Skomentuj Fot. Archiwum KOKiS Fot. Archiwum KOKiS

Przy pięknej słonecznej pogodzie dobrze wypadł debiut młodych biegaczy reprezentujących KOKiS Kolno w pierwszej imprezie w barwach tego klubu.

Podczas XXIII Międzynarodowych Wiosennych Biegów Ulicznych w Mońkach miasto Kolno reprezentowało dwoje młodych zawodników, którzy lekkoatletykę trenują od stycznia tego roku.

Na drugim stopniu podium po pasjonującej walce w kategorii klas drugich na dystansie 200 metrów stanął Adriano Ciołkowski, który pierwsze miejsce przegrał zaledwie o centymetry.

W kategorii dziewcząt klas VII-VIII na dystansie 700 metrów biegnąc z zawodniczkami o rok starszymi Lena Łada zajęła wysokie 7-me miejsce.

- Chrzest bojowy sekcja lekkoatletyczna przeszła pomyślnie, zawodnicy nie zawiedli, a w następnych zawodach zapewne weźmiemy udział w większej ilości – mówi trener naszych młodych sportowców Andrzej Korytkowski.

(Źródło: KOKiS)