Zamknij

09:26, 23.09.2018
Świetnie spisała się też drużyna Warmii Grajewo. Jej mecz z Orłem, decydujący o zwycięstwie w turnieju, dostarczył kibicom wiele emocji. Po wyrównanym spotkaniu, minimalnie lepsi okazali się piłkarze Orła.
09:54, 21.09.2018
KOKiS prowadzi zapisy do klubu szachowego
07:49, 20.09.2018
Mimo, że goście przyjechali w osłabionym składzie, nie mieli żadnego problemu z pokonaniem kolneńskiej drużyny.
10:14, 17.09.2018
Nie padła żadna bramka, ale spotkanie było interesujące. Mecz był wyrównany, a wynik jak najbardziej sprawiedliwy.
6
09:36, 17.09.2018
W drugiej połowie bramkę strzela Łukasz Sadowski. Potem daje się znowu zauważyć brak koncentracji i tracimy drugiego gola. Wynik w 70 minucie ustala niezawodny Robert Brzeziński, który ustrzelił w tym meczu hat-tricka.
08:50, 17.09.2018
Trampkarze i Młodziki Orła Kolno rozegrali w niedzielę 16 września swoje mecze ligowe.
1
10:09, 16.09.2018
Młodzi piłkarze Orła Kolno wzięli w sobotę 15 września udział w turnieju piłkarskim. Zawody rozegrano w Mońkach. W turnieju rywalizowały drużyny z: Kolna, Moniek, Grajewa, Goniądza i Knyszyna.
09:03, 14.09.2018
Już od poziomu wojewódzkiego rozgrywki są pod obserwacją selekcjonerów młodzieżowych reprezentacji Polski. Na obiecujących piłkarzy i utalentowane piłkarki z kategorii U-12 czekają nie tylko indywidualne laury, lecz także zaproszenia na Letnią oraz Zimową Akademię Młodych Orłów, czyli zgrupowania najbardziej uzdolnionych zawodników, którzy za jakiś czas mogą trafić do najmłodszej reprezentacji Polski U-15. W LAMO 2018 brało udział aż 30 zawodniczek i 45 piłkarzy, którzy wcześniej wystąpili w XVIII edycji turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.
08:42, 14.09.2018
Kokis organizuje treningi tenisa stołowego
10:43, 13.09.2018
Zapisz dziecko na zajęcia pływackie
4
10:32, 10.09.2018
Inna sprawa, że przez większość czasu zawodnicy z Dobrzyniewa grali w dziesiątkę z powodu kontuzji swojego zawodnika (zrzedł z boiska pod koniec pierwszej połowy przy stanie 3:0). Przyjechali też do Kolna bez piłkarzy rezerwowych.
09:12, 10.09.2018
Młodziki trenują pod okiem Sławomira Stanisławskiego - koordynatora oraz trenera Marka Lutrzykowskiego.
09:00, 10.09.2018
Do kolneńskich trampkarzy dołączyło dwóch chłopców z rocznika 2006 (Damian Zaczkowski i Wiktor Zadroga), a także nowy bramkarz Jan Mączyński z Ostrołęki.
10:11, 03.09.2018
W turnieju wzięły udział 4 zespoły: Orzeł Kolno, Warmia Grajewo, Jastrząb Knyszyn i Promień Mońki.
09:42, 03.09.2018
Mecz rozpoczął się od ataków gospodarzy, ale od około 15 minuty Orzeł przejął inicjatywę, zaczął grać agresywnie z odbiorem na połowie przeciwnika. W efekcie Robert Brzeziński strzela gola na 1:0.