Zamknij

Debiut startowy Natalii Szwarc w mistrzostwach województwa

14:40, 26.04.2024 Źródło: KOKiS Aktualizacja: 14:14, 29.04.2024
Skomentuj Fot. Archiwum KOKiS Fot. Archiwum KOKiS

W Fastach rozegrane (21.04) zostały Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w tenisie stołowym w kategorii żaków.

Swój debiut startowy w turnieju rangi mistrzowskiej zanotowała jedna z najmłodszych zawodniczek sekcji tenisa stołowego Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu Natalia Szwarc.

Natalia jest początkującą zawodniczką, która zliczyła już starty w kolneńskich turniejach, a w ostatnim była piąta. W kontekście dalszego swojego rozwoju start w Fastach był ważny, bo w tej kategorii wiekowej będzie startowała jeszcze w przyszłym sezonie i doświadczenie startowe może przynieść oczekiwany rozwój sportowy.

W turnieju w Fastach Natalia na 16 startujące żaczki zajęła 9 miejsce, a o wejście do ósemki przegrała 3:2 z 7 zawodniczką mistrzostw.

Wygrane sety i mecze, a nawet zdobywane punkty w setach - wskazują na duże możliwości zawodniczki.

(Źródło: KOKiS)