Obsługa klienta/Telemarketer

Miejsce pracy: Kolejowa 10, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Opis obowiązków - telefoniczne prezentowanie oferty firmy - pozyskiwanie kontrahentów, - sprzedaż usług, - obsługa klienta, Wymagania - odpowiedzialność, - komunikatywność, - dobra obsługa komputer
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 10.10.2018
Wynagrodzenie brutto: od 13,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera i podstawowych aplikacji biurowych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: DTK&W Zespół Ogłoszeniowy Sp. z o.o.
      Adres: Mystkowska 19, 18-200 Wysokie Mazowieckie, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlas
      Osoba do kontaktu: Wojciech Kadłubowski
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      Opis obowiązków - telefoniczne prezentowanie oferty firmy - pozyskiwanie kontrahentów, - sprzedaż usług, - obsługa klienta, Wymagania - odpowiedzialność, - komunikatywność, - dobra obsługa komputer
      StPr/18/0764
      wynagrodzenie od od 13,7 PLN

      Nadzór nad pracownikami, organizacja pracy, prowadzenie dokumentacji, praca przy komputerze.
      StPr/18/0743
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym terenie, prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych, bieżąca analiza rynku oraz minitorowanie działań konkurencji,
      StPr/18/0654

      Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych.
      StPr/18/0655

      Aktywne poszukiwanie nowych możliwości biznesowych, tworzenie nowych programów i ulepszanie metod sprzedaży, organizacja i uczestnictwo w spotkaniach biznesowych i informacyjnych z potencjalnymi klien
      StPr/18/0656

      Przygotowywanie zestawień na potrzeby rozliczeń - koszu i przychodu, weryfikacja i dekretacja kosztów, tworzenie raportów, dokumentacji i zestawień na podstawie przeprowadzanych analiz, archiwizacja d
      StPr/18/0657