SPRZEDAWCA W STACJI PALIW

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 75, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: OBSŁUGA KOMPUTERA I KASY FISKALNEJ , PRZYJMOWANIE DOSTAW TOWARÓW POZAPALIWOWYCH, DABANIE O CZYSTOŚĆ NA STACJI, OBSŁUGA KLIENTA WEDŁUG STANDARDÓW
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 20.09.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • " Dokumentowanie Dobrej Praktyki Produkcyjnej GMP i Higienicznej GHP oraz systemu HACCP w produkcji i obrocie żywnością" - Warsztaty
    • Kurs - Obsługa komputera i internetu
    • kurs sprzedawcy
      Pracodawca: PHU. MARIOLA WASZKIEWICZ . PKN ORLEN STACJA PALIW 507
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Wojska Polskiego 46, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
      Osoba do kontaktu: Elżbieta Gąsiewska
      Numer telefonu: 862789537
      E-mail: elzbieta.gasiewska@pupkolno.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      Nadzór nad pracownikami, organizacja pracy, prowadzenie dokumentacji, praca przy komputerze.
      StPr/18/0743
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Sprzedaż towarów w sklepie rybnym.
      StPr/18/0724
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      OBSŁUGA KOMPUTERA I KASY FISKALNEJ , PRZYJMOWANIE DOSTAW TOWARÓW POZAPALIWOWYCH, DABANIE O CZYSTOŚĆ NA STACJI, OBSŁUGA KLIENTA WEDŁUG STANDARDÓW
      StPr/18/0712
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Przygotowywanie dań mięsnych i półmięsnych, rozwóz posiłków po oddziałach, sprzątanie stanowiska pracy.
      StPr/18/0713

      Sprzątanie stanowiska pracy, rozwóz posiłków po oddziałach, przygotowywanie śniadań i kolacji, obsługa maszyn i urządzeń.
      StPr/18/0714

      Strzyzenie.ondulowanie, malowanie.
      StPr/18/0710

      Transport towarów.
      StPr/18/0704

      Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym terenie, prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych, bieżąca analiza rynku oraz minitorowanie działań konkurencji,
      StPr/18/0654

      Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych.
      StPr/18/0655

      Aktywne poszukiwanie nowych możliwości biznesowych, tworzenie nowych programów i ulepszanie metod sprzedaży, organizacja i uczestnictwo w spotkaniach biznesowych i informacyjnych z potencjalnymi klien
      StPr/18/0656