Menedżer do spraw rozwoju biznesu.

Miejsce pracy: Kolejowa 1A, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Aktywne poszukiwanie nowych możliwości biznesowych, tworzenie nowych programów i ulepszanie metod sprzedaży, organizacja i uczestnictwo w spotkaniach biznesowych i informacyjnych z potencjalnymi klien
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.09.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: F.H.U AVANT Ewa Obrycka
    Adres: Kolejowa 1A, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
    Osoba do kontaktu: Grzegorz Obrycki
    Numer telefonu: 602 405 678
    E-mail: avant@avant.org.pl
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    Nadzór nad pracownikami, organizacja pracy, prowadzenie dokumentacji, praca przy komputerze.
    StPr/18/0743
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Sprzedaż towarów w sklepie rybnym.
    StPr/18/0724
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    OBSŁUGA KOMPUTERA I KASY FISKALNEJ , PRZYJMOWANIE DOSTAW TOWARÓW POZAPALIWOWYCH, DABANIE O CZYSTOŚĆ NA STACJI, OBSŁUGA KLIENTA WEDŁUG STANDARDÓW
    StPr/18/0712
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Przygotowywanie dań mięsnych i półmięsnych, rozwóz posiłków po oddziałach, sprzątanie stanowiska pracy.
    StPr/18/0713

    Sprzątanie stanowiska pracy, rozwóz posiłków po oddziałach, przygotowywanie śniadań i kolacji, obsługa maszyn i urządzeń.
    StPr/18/0714

    Strzyzenie.ondulowanie, malowanie.
    StPr/18/0710

    Transport towarów.
    StPr/18/0704

    Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym terenie, prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych, bieżąca analiza rynku oraz minitorowanie działań konkurencji,
    StPr/18/0654

    Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych.
    StPr/18/0655

    Aktywne poszukiwanie nowych możliwości biznesowych, tworzenie nowych programów i ulepszanie metod sprzedaży, organizacja i uczestnictwo w spotkaniach biznesowych i informacyjnych z potencjalnymi klien
    StPr/18/0656