Zamknij

Robotnik gospodarczy

Miejsce pracy: Kolejowa 4A, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: wykonywanie prac związanych z utrzymaniem porządku i czystości w wyznaczonych pomieszczeniach zakładu i wokół budynku, utrzymanie porządku na terenie miasta
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 24 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH W KOLNIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Kolejowa 4A, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
      Osoba do kontaktu: Marek Łuba
      Numer telefonu: 86 278 22 84
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście
      Sprzedaż i przewóz wyrobów mięsnych. Obsługa klienta. Obsługa kasy fiskalnej. Zapewnienie odpowiednich warunków przechowywania towaru. Utrzymywanie porządku i czystości.
      StPr/24/0361
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      Przyjmowanie towaru do mroźni. Uczestniczenie w odbiorze jakościowym i ilościowym. Zapewnienie odpowiednich warunków przechowywania towaru. Utrzymywanie porządku i czystości. Wydawanie towaru z mroźni.
      StPr/24/0329

      Nauczanie fizyki
      StPr/24/0322
      wynagrodzenie od od 4 089,99 PLN

      Nauczanie historii
      StPr/24/0320
      wynagrodzenie od od 3 544,66 PLN

      Nauczanie matamatyki
      StPr/24/0321
      wynagrodzenie od od 4 908 PLN

      Prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznych z przedmiotów zawodowych.
      StPr/24/0319

      liczenie towaru w sklepie
      310836
      wynagrodzenie od od 27,7

      Obsługa klienta. Wykonywanie prac porządkowych w magazynie. Zamawianie potrzebnej ilości artykułów. Czuwanie nad terminową realizacją zamówień. Załatwianie spraw z reklamacjami. Analizowanie cen, warunków i terminów dostaw.
      StPr/24/0276
      wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

      Przyjmowanie zamówień. Dostarczanie potraw. Przyjmowanie płatności. Współpraca z pracownikami. Zapoznanie się z topografią miasta.
      StPr/24/0238

      dowóz paszy do gospodarstw rolnych
      StPr/24/0225
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN