Zamknij

Nie udał się mecz trampkarzom Orła Kolno z Pogonią Łapy

12:35, 19.04.2019 Aktualizacja: 09:58, 20.04.2019
Skomentuj

Nie udał się mecz trampkarzom Orła Kolno z Pogonią Łapy. W czwartek 18 kwietnia kolnianie na własnym boisku ulegli rywalom 2:4 (2:2).

Do przerwy gra była wyrównana. Jednak w drugiej połowie przewaga gości była zdecydowana i w pełni zasłużenie wywieźli z Kolna 3 punkty.

W zespole Pogoni bardzo skutecznie zagrał Jakub Kulwicki. Ustrzelił hat-tricka. Czwartego gola strzelił dla nich Krystian Markowski.

Dla Orła punktowali Klaudiusz Zyskowski i Oskar Kosakowski.

1 6

Następne mecze przed nimi. Poprawią się i wygrają reszte meczy. Pierwsze miejsce w lidze dowiozą do końca ???? Widać że Kosakowski i Zyskowski w tym sezonie pną Orła do góry więc do końca sezonu i oni dadzą Orłowi stosy bramek i zwyciężą???????? 23:11, 19.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

reo

kibickibic

2 3

Z tego co widziałem nie było paru podstawowych zawodników i za nich grali młodzi z rocznika 2006, nie lepiej by było młodszym zrobić własny rocznik, a tych z 2004 dołączyć do rocznika 2003, porobić nabory zeby mlodziez się rozwijała ???
09:46, 20.04.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

kolniakkolniak

0 0

Drogi Kibicu!!!O jakich podstawowych zawodnikach piszesz? Jeżeli chodzi Tobie o rocznik 2004 to niestety chłopcy nie chcą grać w piłke a nikt za uszy ich nie bedzie ciagnął. Komu zalezy i chce rozwijać swoje pasje to uczęszcza na treningi. W dzisiejszych czasach młodzież ma wszystko tylko nie potrafią tego wykorzystać. 13:31, 23.04.2019