Początek spotkania nie zapowiadał takiej klęski zespołu gospodarzy

18:55, 24.03.2019 Aktualizacja: 19:10, 24.03.2019
Skomentuj

Inauguracja rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej wypadła dla piłkarzy Orła nie najlepiej. Trzeba nawet stwierdzić, że wręcz tragicznie.

24 marca podejmowali na własnym boisku drużynę Piasta Białystok. Goście zdeklasowali kolneński zespół.

Wygrali w Kolnie aż 5:1 (2:1). Początek spotkania nie zapowiadał takiej klęski zespołu gospodarzy. Od początku Orzeł był zdecydowanie lepszy.

W 27 minucie po asyście Adriana Gwiazdy pięknym strzałem popisał się Marcin Nerko i drużyna z Kolna wyszła na prowadzenie.

Niestety piłkarze cieszyli się tylko 4 minuty. Potem przewagę uzyskał Piast i to białostoczanie strzelali bramki: Emil Czarnowski (31), Łukasz Wojno – 2 (36 i 55), Bartosz Beszta (76) i Konrad Dojlitko (86).