Zamknij

Starty tenisistów KOKiS - Aleks znów na podium

08:50, 13.03.2019 Aktualizacja: 23:44, 13.03.2019
Skomentuj Fot. ES Fot. ES

Tenisiści stołowi  Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu sprawdzali swoje umiejętności  w międzynarodowym turnieju w Gołdapi oraz w klasyfikacyjnym w Suchowoli.

Aleks i Szymon Prusinowscy oraz Patryk Chrzanowski swoje siły sprawdzili z zawodnikami z: Polski, Rosji i Litwy w Gołdapi  w Memoriale Zackiewicza .

W turnieju tym piąte miejsce w kategorii rocznika 2010 i młodsi wywalczył Aleks Prusinowski.

Patryk Chrzanowski  zajął XIII miejsce,  a Szymon miejsce w przedziale niżej.

Każdy pojedynek i zwycięstwo w tym silnie obsadzonym turnieju to ważny element szkoleniowy.

9 marca w Suchowoli rozegrany został trzeci, ostatni z cyklu turniejów klasyfikacyjnych przed mistrzostwami województwa w kategorii skrzatów.

Wśród 14 startujących zawodników województwa podlaskiego w kategorii skrzatów najmłodszy zawodnik  KOKiS Aleks Prusinowski – zajął 2 miejsce i obronił  2 miejsce w klasyfikacji w tej kategorii wiekowej.