Zamknij

Wynik ustalony już przed przerwą. Piłkarze z Kolna pudłowali aż miło

16:50, 17.11.2018 Aktualizacja: 16:59, 17.11.2018
Skomentuj

Beznadziejny mecz rozegrali piłkarze Orła Kolno na zakończenie rundy jesiennej rozgrywek ligi okręgowej.

17 listopada podejmowali na własnym boisku drużynę Polonii Raczki i mimo, że po kwadransie gry gospodarze prowadzili już 2:0, to z boiska schodzili pokonani.

Wynik został ustalony już do przerwy. Goście szybko odrobili straty i jeszcze przed zejściem do szatni zdobyli zwycięską bramkę.

Inna sprawa, że tego dnia kolneński bramkarz nie miał najlepszej dyspozycji.

Po przerwie dominacja Orła nie podlegała dyskusji i spotkanie toczyło się na połowie gości. Niestety kolneńscy zawodnicy pudłowali w stuprocentowych sytuacjach.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:3.

Bramki dla Orła strzelali Paweł Ossowski (karny) i Radosław Jurczyk. Dla gości punktowali Damian Żołobko i Tomasz Babkowski. Trzecią bramkę kolnianie strzelili sobie sami.