Mieszkańcy gminy Grabowo 21 czerwca 2026 r. uczestniczyli w integracyjnej wycieczce na Mazury zorganizowanej w ramach projektu „Aktywny Senior”- integracyjna wycieczka na Mazury”.
2026-06-23 09:16:00Zdjęcie 1 z 25
0
0
0
0
0
Zdjęcie 2 z 25
0
0
0
0
0
Zdjęcie 3 z 25
0
0
0
0
0
Zdjęcie 4 z 25
0
0
0
0
0
Zdjęcie 5 z 25
0
0
0
0
0
Zdjęcie 6 z 25
0
0
0
0
0
Zdjęcie 7 z 25
0
0
0
0
0
Zdjęcie 8 z 25
0
0
0
0
0
Zdjęcie 9 z 25
0
0
0
0
0
Zdjęcie 10 z 25
0
0
0
0
0
Zdjęcie 11 z 25
0
0
0
0
0
Zdjęcie 12 z 25
0
0
0
0
0
Zdjęcie 13 z 25
0
0
0
0
0
Zdjęcie 14 z 25
0
0
0
0
0
Zdjęcie 15 z 25
0
0
0
0
0
Zdjęcie 16 z 25
0
0
0
0
0
Zdjęcie 17 z 25
0
0
0
0
0
Zdjęcie 18 z 25
0
0
0
0
0
Zdjęcie 19 z 25
0
0
0
0
0
Zdjęcie 20 z 25
0
0
0
0
0
Zdjęcie 21 z 25
0
0
0
0
0
Zdjęcie 22 z 25
0
0
0
0
0
Zdjęcie 23 z 25
0
0
0
0
0
Zdjęcie 24 z 25
0
0
0
0
0
Zdjęcie 25 z 25
0
0
0
0
0