Promuj to ogłoszenie

Stolarz budowlany - montaż okien i drzwi

Data dodania: 2019-10-07 17:06:43ID: 9127

856Pokaż numer[email protected]

Miejsce pracy: Północnozachodnie Niemcy

Zakres obowiązków:

* Kompleksowy montaż okien, drzwi oraz żaluzji
* Montaż bezpośrednio u klientów na terenie regionu

Oferujemy:

* Różnorodny zakres obowiązków
* Atrakcyjne wynagrodzenie 14 do 16 euro brutto/h
* Możliwość przejęcia przez zakład
* Pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie
* Opłacone zakwaterowanie w przypadku zleceń montażu u klienta
* Pracę w przyjaznym zespole u rzetelnego pracodawcy

Wymagania:

* Wykształcenia zawodowego jako stolarz lub w zawodzie pokrewnym
* Doświadczenia w instalacji i montażu okien, drzwi oraz żaluzji
* Sprawności fizycznej
* Kultury osobistej
* Samodzielnego i sumiennego wykonywania obowiązków
* Znajomości języka niemieckiego co najmniej na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny
* Prawa jazdy kat. B (warunek konieczny)