Promuj to ogłoszenie

Pracownik produkcji - Zwrot kosztów dojazdu 200 euro netto!

Data dodania: 2019-10-07 17:07:02ID: 9125

856Pokaż numer[email protected]

Pracownik produkcji (k/m) Zwrot kosztów dojazdu 200 euro netto!

Miejsce pracy: Haren (Ems) / Wietze

Zakres obowiązków:

* Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
* Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych ? np. kurczak w przyprawach z warzywami
* Odważanie produktów
* Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:

* Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10euro brutto/h ? zarobki oraz dodatki i premie według taryfy płac iGZ
* Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny (w wysokości 150 euro brutto każdy)
* Zwrot kosztów dojazdu do Niemiec w wysokości 200 euro netto po przepracowaniu 3 miesięcy!
* Przyjazny system zaliczek
* Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
* Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
* Zakładowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
* Nie poniesiesz kosztów wydania książeczki sanepidowskiej (26euro), jeżeli przepracujesz minimum 3 miesiące.
* Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) za 58euro za tydzień
* Tanie obiady w stołówce zakładowej
* Bezpłatną odzież roboczą
* Wsparcie polskiego koordynatora
* Po 18 miesiącach możliwość zostania przejętym przez zakład i wzrost stawki

Wymagania:

* Umiejętność pracy w zespole
* Wytrzymałość fizyczna
* Gotowość do pracy dwuzmianowej
* Mile widziany własny samochód