Promuj to ogłoszenie

Murarz Niemcy - zatrudnienie bezpośrednie

Data dodania: 2019-10-04 14:58:18ID: 9104

856Pokaż numer[email protected]

Murarz
Niemcy - zatrudnienie bezpośrednie
Miejsce pracy: Vreden (DE)

Zakres obowiązków:

? Prace murarskie na placach budowy
? Przeprowadzanie prac przygotowawczych
? Budowa obiektów i elementów budowlanych w tym murów
? Wykonywanie tynków zewnętrznych i wewnętrznych
? Montaż izolacji
? Prace wykończeniowe, montaż okładzin ścian zewnętrznych
? Wykonywanie nacięć i prace rozbiórkowe
? Przeprowadzanie kontroli jakości prac

Oferujemy:

* Perspektywę długoterminowego zatrudnienia bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
* Atrakcyjne wynagrodzenie ? od 16 EUR brutto/h w zależności od kwalifikacji i doświadczenia
* Przyjazną atmosferę pracy w zmotywowanym zespole
* Komfortowe zakwaterowanie

Wymagania:

* Wykształcenia zawodowego jako murarz
* Doświadczenia w pracy jako murarz
* Znajomości języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
* Zdolności do szybkiego przystosowywania się
* Zdolności do pracy w grupie oraz zaangażowania
* Prawa jazdy kat. B