Promuj to ogłoszenie

Pracownik produkcji (k/m) Premia 200 ? netto!

Data dodania: 2019-09-13 13:04:23ID: 8890

856Pokaż numer[email protected]

Miejsce pracy: Haren (Ems) / Wietze

Zakres obowiązków:

? Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
? Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych ? np. kurczak w przyprawach z warzywami
? Odważanie produktów
? Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:

? Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10? brutto/h ? zarobki oraz dodatki i premie według taryfy płac iGZ
? Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny (w wysokości 150 euro brutto każdy)
? Premia w wysokości 200 euro netto po przepracowaniu 3 miesięcy!
? Przyjazny system zaliczek
? Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
? Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
? Zakładowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
? Nie poniesiesz kosztów wydania książeczki sanepidowskiej (26?), jeżeli przepracujesz minimum 3 miesiące.
? Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) za 58? za tydzień
? Tanie obiady w stołówce zakładowej
? Bezpłatną odzież roboczą
? Wsparcie polskiego koordynatora
? Po 18 miesiącach możliwość zostania przejętym przez zakład i wzrost stawki

Wymagania:

? Umiejętność pracy w zespole
? Wytrzymałość fizyczna
? Gotowość do pracy dwuzmianowej
? Mile widziany własny samochód

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Malmeda 11 lok. 15 | PL 15-440 Białystok
Tel: +48 85 675 96 88; +48 85 651 12 53
Tel. kom.: +48 505 865 118
[email protected] | www.cp-personel.pl