Promuj to ogłoszenie

Operator plazmy / operator lasera - SONAROL Sp.J Jeziorko k.Łomży

Data dodania: 2019-05-13 21:29:32ID: 7686

505Pokaż numer[email protected]

Firma Sonarol Sp.j. Najda oddział w Jeziorku, poszukuje operatorów plazmy i lasera.

Oczekujemy:
? wykształcenia min. średniego technicznego
? umiejętności czytania rysunku technicznego
? gotowości do poznania zasad działania i ustawiania wycinarki plazmowej i/lub laserowej CNC
? posługiwania się podstawowym sprzętem pomiarowym
? podstawowych umiejętności w obsłudze komputera
? predyspozycji osobowościowych: umiejętności pracy w zespole, zdolności manualnych, elastyczności i samodzielności w działaniu, umiejętności szybkiej i zdecydowanej reakcji na powstałą niezgodność

Mile widziane:
? doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku
? znajomość podstaw programowania maszyn CNC (plazma, laser) - możliwość przyuczenia

Zakres obowiązków:
? programowanie maszyny i wycinanie elementów stalowych na laserze CNC zgodnie z zadanymi parametrami
? dbałość o prawidłowość przebiegu procesu wycinania
? ocena wizualna jakości wyciętych elementów
? wspieranie procesu działań korygujących i zapobiegawczych

Oferujemy:
? kompleksowe szkolenie,
? interesujący zakres obowiązków i odpowiedzialności z możliwością podejmowania decyzji w przyjaznym otoczeniu,
? w przypadku odpowiednich zdolności możliwość rozwoju osobistego w przedsiębiorstwie,
? atrakcyjne, rynkowe wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
? pewne miejsce pracy w solidnym, rozpoznawalnym przedsiębiorstwie nastawionym na wzrost.