Kierowca

Miejsce pracy: Fabryczna 2, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: rozwożenie pasz z wytwórni, obsługa pojazdu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 31.01.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. C + E
      Pracodawca: KOMATRANS Teresa Kozikowska i Robert Pisiak Spółka Cywilna
      Adres: Sportowa 8/21, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
      Osoba do kontaktu: Andrzej Kozikowski
      Numer telefonu: 693 972 311
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Stróżowanie w godzinach nocnych.
      StPr/19/0120
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Odbieranie telefonów, umawianie klientów, przekazywanie dokumentów klientom.
      StPr/19/0093
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      Wykonywanie zdjęć fotograficznych i obróbka graficzna.
      StPr/19/0094

      Umawianie klientów, przekazywanie i wyjaśniane dokumentacji dotyczącej profilaktyki zdrowia.
      StPr/19/0095

      Sprzedaż towarów w sklepie spożywczym.
      StPr/19/0092

      rozwożenie pasz z wytwórni, obsługa pojazdu
      StPr/19/0075
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Sprzedaż biletów.
      StPr/19/0038
      wynagrodzenie od 2 250 - 2 500 PLN