Zamknij

Robert Brzeziński to już grająca legenda kolneńskiego klubu

11:06, 30.09.2019 Aktualizacja: 09:35, 02.10.2019
Skomentuj

KKS Orzeł Kolno pokonał 29 września na wyjeździe zespół Orląt Czyżew 4:1 ( 2:0). Bramki dla naszego zespołu strzelili R. Brzeziński (2) oraz P. Prusinowski i P. Polakowski.

Orzeł rozpoczął strzelanie  w 20 minucie spotkania, kiedy to błąd obrońców wykorzystał niezawodny Robert Brzeziński, który  pięknym strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza gospodarzy.

Na kolejną bramkę czekaliśmy do 40 minuty, gdy po stałym fragmencie gry  w polu karnym gospodarzy zimną krew zachował Piotr Prusinowski. Piłkarz  z bliskiej odległości podwyższył wynik na 2:0.

W pierwszej połowie mieliśmy jeszcze kilka dogodnych sytuacji do podwyższenia wyniku, ale czasami zabrakło tego ostatniego podania.

Gospodarze również kilka razy mogli pokusić się o zdobycz bramkową, ale świetnie spisywał się nasz bramkarz Dawid Falkowski.

Trzecią bramkę dla naszego zespołu w 55 minucie spotkania  po ładnej i składnej akcji zakończył po raz drugi tego dnia  R. Brzeziński.

Zespół z Czyżewa nie odpuszczał (mając w swoich szeregach kilku doświadczonych zawodników ze stażem 3-ligowym) i kilka razy stworzył sobie sytuację do strzelenia bramki.

W jednej z  sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem górą był ten ostatni.

W  60 minucie spotkania po raz kolejny wyprowadziliśmy kontrę, gdzie Łukasz Sadowski przebiegł z piłką ok. 50  metrów i w sytuacji sam na sam wyłożył piłkę  Polakowskiemu, który bez problemów wpakował ją do bramki gospodarzy.

Mimo pewnego zwycięstwa trzeba powiedzieć, że zespól z Czyżewa grał ambitnie i przegrywając 4:0 walczył do samego końca. Czego efektem była honorowa bramka w 88 minucie meczu.