Zamknij

Wygrana na wyjeździe seniorów Orła Kolno

09:37, 02.09.2019 Aktualizacja: 10:01, 02.09.2019
Skomentuj

Spotkanie zostało rozegrane 31 sierpnia w Juchnowcu.  KKS Orzeł Kolno w 4 kolejce ligi okręgowej pokonał drużynę Magnata Juchnowiec 3:0  (1:0).

Pierwszą bramkę jeszcze przed przerwą strzela Robert Brzeziński po dośrodkowaniu Daniela Grali.

Dwie kolejne bramki wpadają po przerwie.

Po ładnych i  składanych akcjach w 63 i 80 minucie spotkania na listę strzelców wpisuje się  Przemysław Marcinkiewicz

Wynik mógłby być bardziej okazały,  ale tego dnia bardzo dobrze spisywał się bramkarz gospodarzy, który kilkukrotnie uchronił swój zespół od utraty kolejnych bramek.

PD

Skład: D. Falkowski, Grala D., Grala K.,  Sokołowski P.,. Sielawa P., Korzep. M.,   Świdersk Ł., Polakowski Ł.,  Brzezińsk R.,  Domurat K., R. Jurczyk.  W II połowie zagrali  Marcinkiewicz P., Sokołowski K., A Ałajko.  Piwko I.

Bramki dla Orła zdobyli w 44 minucie Robert Brzeziński, 63 i 80 Przemysław Marcinkiewicz.