Zamknij

Orzeł zwycięża w Choroszczy. Kolejne punkty kolneńskiego zespołu

09:19, 19.08.2019 Aktualizacja: 11:12, 19.08.2019
Skomentuj

W drugiej kolejce ligi okręgowej Orzeł Kolno pokonał na wyjeździe drużynę Narew Choroszcz. Spotkanie rozegrane 17 sierpnia zakończyło się wynikiem 1-0  (1-0). Bramkę dla Orła zdobył w 25 minucie Patryk Sokołowski.

To było skromne, ale w pełni zasłużone zwycięstwo.  Zespół Orła mimo  dużej ilości niewykorzystanych sytuacji do końca musiał być bardzo skoncentrowany, by nie stracić prowadzenia.

Jedyna bramka dla Orła padła w 25 minucie spotkania, kiedy po stałym fragmencie gry w polu karnym gospodarzy w znakomitej sytuacji znalazł się Patryk Sokołowski. Właśnie ten zawodnik pokonał bramkarza zespołu z Choroszczy.

Kolejne bardzo dobre zawody rozegrał nasz młody bramkarz Dawid Falkowski, który pewnie strzegł bramki.

PD

Skład Orła: D. Falkowski, Grala D., P. Prusinowski. Sokołowski P.,  Świdersk Ł., M. Nerko, P. Ossowski, Sielawa P.,  Brzezińsk R.,  Domurat K., I. Piwko.  W II połowie zagrali Sielawa G., M. Korzep, Zduńczyk D.