Były czasy, że tylu kibiców to jeździło na spotkania wyjazdowe

08:29, 16.05.2019 Aktualizacja: 17:11, 17.05.2019
Skomentuj

Piłkarze Orła Kolno odrobili ligowe zaległości i 15 maja pokonali na własnym boisku Hetmana Tykocin.

Prowadzenie dla Orła zdobył w 31 minucie spotkania Karol Domurat. 11 minut później wyrównanie dla gości uzyskał z rzutu karnego Rafał Maliszewski.

Sama decyzja arbitra o podyktowaniu tegoż karnego budzi wątpliwości. Goście uzyskali go po tzw. nabitej ręce Piotra Prusinowskiego. Moim zdaniem takich karnych nie powinno się gwizdać.

Problem rozwiązał niezawodny Robert Brzeziński. Piłkarz wszedł na boisko po przerwie i w 81 minucie meczu precyzyjnym strzałem uratował kolneńskiemu zespołowi 3 punkty.

Do przerwy spotkanie było wyrównane, ale w drugiej odsłonie meczu zaznaczyła się przewaga gości. Jednak już końcówka należała do Orła.

Tradycyjnie już mecz oglądała garstka miłośników rodzimego futbolu. Były czasy, że tylu kibiców to jeździło na spotkania wyjazdowe.