Zamknij

Orzeł w skomplikowanej sytuacji. Układ w tabeli nie napawa optymizmem

14:56, 10.06.2018 Aktualizacja: 15:06, 10.06.2018
Skomentuj

Bardzo pechowo przegrali swój ostatni mecz ligowy piłkarze kolneńskiego Orła. 9 czerwca ulegli w meczu wyjazdowym  KS Wasilków 0:1.

Jedyna bramka padła po samobójczym trafieniu Piotra Prusinowskiego. Orzeł był w przekroju całego spotkania lepszym zespołem i nie zasłużył na porażkę.

Szczególnie w pierwszej połowie postawa Orła mogła się podobać. Kto wie jakby zakończył się ten mecz, gdyby w 10 minucie Marcin Nerko wykorzystał stuprocentową sytuację do zdobycia gola.

Orzeł cierpi na krótką ławkę rezerwowych. Do Wasilkowa pojechało tylko 12 zawodników. Nie grają z powodu kontuzji Robert Brzeziński i Paweł Ossowski. Nie zagrali Adrian Gwiazda, Artur Bikowski i Daniel Grala.

Na koniec sezonu sytuacja Orła jest na tyle skomplikowana, że zespół może nawet spaść do okręgówki. Zajmuje obecnie 13 miejsce, a następne spotkanie gra z liderem rozgrywek.

Utrzymanie się w lidze może zależeć od wyniku ostatniego meczu w sezonie z Promieniem Mońki, który już sobie może dopisać 3 punkty za mecz z wycofanym z ligi zespołem z Łap. Trzeba również patrzeć na zachowanie drużyny z Siemiatycz.