Zamknij

Orzeł remisuje mecz z Wissą Szczuczyn

08:36, 26.10.2020 Piotr Dąbkowski Aktualizacja: 14:39, 26.10.2020
Skomentuj Fot. Na zdjęciu trener Orła Ireneusz Piwko Fot. Na zdjęciu trener Orła Ireneusz Piwko

W minioną sobotę w Łomży zespół prowadzony przez Ireneusza Piwko zremisował z drużyną Wissy Szczuczyn 2:2. Bramki dla Orła strzelił Kamil Olszak w 54 i 64 minucie spotkania.

To był bardzo dobry mecz w wykonaniu Orła Kolno. Przy odrobinie szczęścia Orzeł mógł pokonać faworyzowany zespół ze Szczuczyna. Bramkę na 2:2 Wissa strzeliła już w doliczonym czasie gry (94 minucie).

Był to typowy mecz walki. Mimo kilku dobrych okazji z obu stron pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 0-0. Dobrze spisywała się nasza obrona oraz bramkarz A. Ałajko.

Po przerwie zespół Orła wyszedł na prowadzenie po bramce zdobytej w 54 minucie przez Kamila Olszaka. Następnie zespół ze Szczuczyna wyrównał w 61 minucie (strzelec D. Toczydłowski).

Po pięknej akcji naszego zespołu Kamil Olszak w 64 minucie  wpisuje się ponownie na listę strzelców, a po chwili Patryk Banach trafia w słupek.

Niestety w doliczonym czasie gry po błędzie obrońców bramkę na wagę 1 punktu  strzela  94 minucie spotkania zawodnik Wissy Emi Łupiński.

Orzeł mecz rozpoczął w składzie: A. Ałajko, D.Łazarczyk, P. Prusinowski, P. Ossowski, R. Brzeziński, P.  Kaczmarczyk, k, P. Banach, Ł. Swiderski, D Grala, K. Grala, K. Olszak. Na zmiany wchodzili B. Wszeborowski, M. Tryniszewski, M. Nerko