Zamknij

Pierwsza wygrana na wyjeździe zespołu seniorów w IV lidze

09:41, 28.09.2020 PD Aktualizacja: 10:08, 28.09.2020
Skomentuj Fot. Zdjęcie ilustracyjne Fot. Zdjęcie ilustracyjne

W niedzielę 27 września zespół prowadzony przez Ireneusza Piwko pokonał na wyjeździe ekipę z Dąbrowy Białostockiej 5-0 (5-0). Jak zwykle w naszej drużynie nastąpiły  roszady w składzie.

To był bardzo dobry mecz w wykonaniu Orła Kolno.  Wynik spotkania został już ustalony w pierwszej połowie, kiedy to nasz zespół prowadził aż 5-0. Od pierwszych minut meczu Orzeł zepchnął  gospodarzy do defensywy i co chwilę zagrażał bramce Dębu.

Dobrze bite rzuty rożne przez Patryka Banacha dały nam dwie pierwsze bramki. Kolejne dwa gole padły po ładnych akcjach skrzydłami, gdzie Paweł Kaczmarczyk i Damian  Łazarczyk po  rajdach w pole karne - obsłużyli Roberta Brzezińskiego i Łukasza Sadowskiego.

W drugiej części spotkania trener dał pograć młodym zawodnikom i mimo kilku dogodnych sytuacji wynik nie uległ zmianie.

Dąb Dąbrowa Białostocka - Orzeł Kolno 0:5

Bramki dla Orła strzelili: I. Piwko (4 m.), P. Kaczmarczyk (15 m.), R. Brzeziński ( 22m.), samobójcza 36, Ł. Sadowski (45m.).

Orzeł mecz z Dębem rozpoczął  w składzie: A. Ałajko, D.Łazarczyk, P. Prusinowski, R. Brzeziński, P.  Kaczmarczyk, Ł. Sadowski, R. Jurczyk, P. Banach, I. Piwko, D Grala, K. Grala. Na zmiany wchodzili B. Wszeborowski, Sz. Kleczyński , M. Korzep, M. Tryniszewski i Sokołowski Kornel.

Teraz czeka nas domowy dwumecz z ŁKS 1926 Łomża, najpierw 30.09.2020 r. o godz. 15.45 zagramy w 1/8 Okręgowego Pucharu Polski, a 03.09.2020 r. o godz. 12. rozpoczniemy ligową potyczkę.