Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Zarządzanie oddziałem firmy, pozyskaiwanie nowych klientów i utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.04.2018
Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 5 000 P
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • **Obsługa komputera
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • wyższe (w tym licencjat)
        Pracodawca: PRO AUTOMATIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: TADEUSZA KOŚCIUSZKI 227, 40-600 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Krzysztof Kostrzycki
        Numer telefonu: 32 750 54 27
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        Dbałość o estetykę pomieszczenia oraz przetrzymywane w niej przedmioty i odzież. Porządkowanie i naprawianie numerków . Uzupełnianie numerków. Dbałość o kontakt i rozmowę z uczniem.
        StPr/18/0354
        wynagrodzenie od 997,4 PLN

        Wykonywanie prac ogólnobudowlanych, , konstrukcji betonowych, zapraw betonowych, tynków.
        StPr/18/0339
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        Przygotowywanie towaru do sprzedaży, obsługa klienta, obsługa komputera, przyjmowanie dostaw.
        StPr/18/0329

        Sprzedaż towarów, obsługa klienta,
        StPr/18/0330

        Zarządzanie oddziałem firmy, pozyskaiwanie nowych klientów i utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi.
        StPr/18/0297
        wynagrodzenie od 3 000 - 5 000 P

        Nadzór nad pionem technicznym.
        StPr/18/0264
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN