Szwaczka maszynowa

Miejsce pracy: Kolejowa 7, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
Zakres obowiązków: Szycie odzieży roboczej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 15.05.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
  • zasadnicze zawodowe, medyczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Mile widziane doswiadczenie w zawodzie, istnieje możliwośc przyuczenia do zawodu.
    Pracodawca: " HETMAN " Produkcja S.C. W. Korzep, K. Korzep w Kolnie
    Adres: Kolejowa 7, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie
    Osoba do kontaktu: Wiesław Korzep
    Numer telefonu: 86 278 41 93
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Cv
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: inny - Spotkanie z pracodawcą
    Obsługa kasy fiskalnej,obsługa klientów.
    StPr/18/0425
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    Szycie odzieży roboczej.
    StPr/18/0416

    Ochrona budowy.
    StPr/18/0401

    Wykonywanie prac ogólnobudowlanych, , konstrukcji betonowych, zapraw betonowych, tynków.
    StPr/18/0339

    Sprzedaż towarów, obsługa klienta,
    StPr/18/0330