Zamknij

Robert Brzeziński piłkarzem spotkania z Puszczą Hajnówka

09:46, 04.11.2018 Aktualizacja: 17:08, 06.11.2018
Skomentuj

Piłkarze Orła Kolno pokonali 3 listopada na własnym boisku zespół Puszczy Hajnówka. Gospodarze rozegrali dobry mecz.

Do przerwy spotkanie było wyrównane. Goście wyszli na prowadzenie za sprawą gola zdobytego przez Nikona Markiewicza.

Druga połowa to już zdecydowana przewaga gospodarzy. Bohaterem był bez wątpienia Robert Brzeziński. Strzelił dwa gole, a mógł nawet ustrzelić hat-tricka. Niestety nie wykorzystał karnego w końcówce meczu.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 (0:1).

Jeszcze przed meczem doszło do kuriozalnej sytuacji. Boisko nie było przygotowane do spotkania. Z tego też powodu mecz opóźnił się o 15 minut. Piłkarze musieli sami zawiesić siatki na bramkach i wymalować linie na boisku.

15 12

Brawo zarząd, najlepiej to kasę do kieszeni. WSTYD I HAŃBA !!!! Żeby piłkarze musieli sami sobie boisko przygotowywać?! BRAWO BRAWO !!! 10:37, 04.11.2018

25 1

Od kiedy to Zarząd przygotowuje boisko. Za boisko i jego przygotowanie odpowiada KOKIS ,taka instytucja w Kolnie,która pozwala klubowi korzystać z tego obiektu.

BRAWO KOKIS!
BOISKO NAJGORSZE W CAŁYM WOJEWÓDZTWIE, co potwierdza każda drużyna która przyjeżdża do Kolna, miasto powiatowe. To już nie jest wstyd , tylko dramat. Może ktoś z miasta by się w końcu zainteresował, bo nie tylko seniorzy graja i trenują na tym BETONIE, ale również dzieci! Zapytajcie tych dzieci, jak przyjemnie im się biega po takim boisku :)

A co do wczorajszego nieprzygotowania boiska, to myślałem, że kokis juz mnie niczym nie zaskoczy, a jednak! Oby tak dalej! Brawa dla KOKISU. Dziwi tylko fakt, że miasto nic z tym tematem nie robi.. 14:32, 04.11.2018

Odpowiedz

ObiektywnyObiektywny

17 1

Widać jak pani dyrektor kokis zna się na zarządzaniu obiektami sportowymi. 21:39, 04.11.2018

Odpowiedz

JakityrestJakityrest

10 0

Przecież ten Pan maluje linie na boisku i został wybrany piłkarzem meczu? Może w końcu linie równo są pomalowane. Nie rozumiem tego. Muszę kończyć. Na razie. 22:02, 04.11.2018

2 0

W koncu chyba Burmistrz powinien rozliczyc KOKIS za utrzymanie i przygotowanie boisk do jakichkolwiek rozgrywek! Wstyd na cale wojewodzstwo ze tak ciewaie polozony obiekt w niemal centrum miasta jest w takim stanie (no moze lisci i smieci za duzo na nim nie ma ale niedługo sam sie zawali a na boisku nawet jak kret wyjdzie o ile sie przebije to i tak nikt nie zuwazy bo takie dziury)!!WSTYD!!! 08:11, 08.11.2018