Zamknij

Kolneńscy piłkarze są chyba myślami na mistrzostwach świata lub marzą o intratnych

10:07, 03.06.2018 Aktualizacja: 06:57, 04.06.2018
Skomentuj

O meczu Orła Kolno z MKS Mielnik rozegranym 2 czerwca można napisać tylko jedno. Że się odbył.

Na boisku w Kolnie obie drużyny zaprezentowały beznadziejny futbol. Orzeł nie wykorzystał szansy na zdobycie trzech punktów i zremisował 1:1.

Przeciwnik był jak najbardziej do ogrania, ale to jednak goście byli bliżej zwycięstwa. I to oni w 17 minucie spotkania objęli prowadzenie po strzale Dominika Polaka.

Wyrównał w 34 minucie Karol Grala.

Po przerwie poziom spotkania się nie zmienił. Wciąż był to nudny, jak flaki z olejem – mecz.