Zamknij

Niezwykłych emocji dostarczyli swoim kibicom piłkarze Orła Kolno w ostatnim meczu

21:24, 19.11.2017
Skomentuj

Niezwykłych emocji dostarczyli swoim kibicom piłkarze Orła Kolno  w ostatnim meczu rundy jesiennej rozgrywek IV ligi.

19 listopada na własnym stadionie podejmowali sąsiada w tabeli, czyli zespół Promień Mońki.

Spotkanie do przerwy było wyrównane i zakończyło się bezbramkowo. Natomiast druga połowa to istny horror.

Początek drugiej odsłony należał do piłkarzy gości. Zawodnicy z Moniek w ciągu 7 minut zdobyli dwie bramki.

Końcówka spotkania należała już do seniorów kolneńskiego Orła, którzy w kilka minut doprowadzili do remisu.

Mecz mogli nawet wygrać, ale w ostatnich sekundach meczu Łukasz Sadowski minimalnie chybił w dogodnej sytuacji bramkowej.

Mecz zakończył się ostatecznie wynikiem 2:2 i podziałem punktów. Bramki zdobyli Daniel Grala i Łukasz Sadowski. Dla gości strzelali Maciej Odyjewski i Marek Kulikowski.