28 października na trasach biegowych obok bazy harcerskiej w Koźle zostały przeprowadzone Powiatowe Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych.
Wzięło w nich udział ponad 300 uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu powiatu kolneńskiego. 3 najlepsze szkoły w kategorii dziewcząt i chłopców szkół podstawowych oraz 6 najlepszych indywidualnie zawodników uzyskało awans do półfinału wojewódzkiego.
W kategorii dziewcząt wyniki przedstawiają się następująco:
I - Turośl
II - Grabowo
III – Stawiski
Indywidualnie
2007
Bastek Daria Ptaki
Mazgoła Maja Turośl
Świderska Oliwia Grabowo
Zyskowska Oliwia Lachowo
Mroczkowska Julia Grabowo
Wiszowata Julia SP 1 Kolno
2006
Charubin Natalia
Ptaki
Resko Oliwia Stawiski
Wiszowata Julia Grabowo
Łojewska Martyna Stawiski
Piątek Oliwia Turośl
Włodkowska Klaudia Lachowo
2005
Sokołowska Paulina Stawiski
Wiszowata Natalia Grabowo
Napiórkowska Agnieszka Stawiski
Bałdyga Oliwia Turośl
Kozikowska Ewelina Stawiski
Brzózka Weronika Grabowo
Wśród chłopców następująco:
I - SP 2 Kolno
II - SP Lachowo
III - SP Stawiski
Indywidualnie:
2007
Banach Sebastian SP 2 Kolno
Pomichowski Jakub SP 1 Kolno
Kowalski Piotr Stawiski
Sokołowski Mateusz Grabowo
Dęby Kacper Stawiski
Ptak Sebastian SP 2 Kolno
2006
Nerkowski Paweł Stawiski
Kowalewski Tobiasz SP 2 Kolno
Chojnowski Jakub Stawiski
Chrostowski Jakub Lachowo
Pędzich Jaromir SP 2 Kolno
Parda Maciej Turośl
2005
Nerkowski Paweł Stawiski
Kowalewski Tobiasz SP 2 Kolno
Chojnowski Jakub Stawiski
Chrostowski Jakub Lachowo
Pędzich Jaromir SP 2 Kolno
Parda Maciej Turośl
W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej każdy rocznik klasyfikowany był indywidualnie, a najlepszy wynik danej grupy klasyfikował szkołę. W tej sytuacji klasyfikacja końcowa szkół przedstawia się następująco:
Dziewczęta:
I – Stawiski
II – Ptaki
III – Turośl
Chłopcy
I – Stawiski
II – Mały Płock
III – Lachowo
Zaś wyniki w poszczególnych grupach wiekowych wyglądają następująco:
Dziewczęta
Rocznik 2004
I - Ptaki
II - SP 2 Kolno
III - Lachowo
ind.
1. Zadroga Natalia - Leman
2. Pieloch Dominika - Ptaki
3. Bugnacka Wiktoria - Turośl
4. Piekarska Magdalena - Ptaki
5. Charubin Martyna - SP 2 Kolno
6. Sielawa Kamila - SP 1 Kolno
rocznik 2003
I - Stawiski
II - Turośl
III - Kolno
ind.
1. Stankiewicz Ewelina - Stawiski
2. Żebrowska Oliwia - Grabowo
3. Tereszczak Karolina - Stawiski
4. Rakowska Iza - Stawiski
5. Pieloch Magdalena - Turośl
6. Szulc Wiktoria – Stawiski
rocznik 2002
I - Turośl
II - Zabiele
III - Kolno
ind.
1. Szablak Katarzyna - Turośl
2. Skrodzka Paulina - Grabowo
3. Filipkowska Weronika - Grabowo
4. Sielawa Gabriela - Kolno
5. Patalan Magdalena - Turośl
6. Miszczak Wiktoria – Stawiski
Chłopcy
2004
I - Lachowo
II - SP 1 Kolno
III - Mały Płock
ind.
1. Olszewski Bartosz - Leman
2. Bastek Konrad - Ptaki
3. Zyskowski Klaudiusz - Lachowo
4. Cudakiewicz Mikołaj - Ptaki
5. Sokołowski Kornel - SP 1 Kolno
6. Święszkowski Mateusz - SP 1 Kolno
2003
I - Stawiski
II - Turośl
III - Kolno
ind.
1. Nowak Bartosz - Grabowo
2. Barżykowski Patryk - Stawiski
3. Martysiuk Kacper - Stawiski
4. Nerkowski Piotr - Stawiski
5. Kotowski Łukasz - Stawiski
6. Czyż Tomasz – Turośl
2002
I - Mały Płock
II - Turośl
III - Stawiski
ind.
1. Cwalina Bartosz - M. Płock
2. Mroczkowski Piotr - Grabowo
3. Rybka Mateusz - M. Płock
4. Malinowski Dawid - M. Płock
5. Dobrowolski Rafał - Turośl
6. Łazarczyk Sebastian - Turośl
Przewodniczący PSZS w Kolnie
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz